MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 8895207
nr 889 5207
Karmstol
skinn, England
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 april 2014
kl 18:16:32
17/4 16:05:53